Polityka jakości

Stawiamy na jakość!

Firma Mactronic stara się nieustannie dążyć do zapewnienia swoim Klientom najwyższej jakości produktów oraz poziomu obsługi. Potwierdzeniem realizowania polityki w tym zakresie jest wdrożenie w 2002 roku, utrzymanie oraz ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymogami  norm serii ISO 9000.

W firmie MACTRONIC został ustanowiony, udokumentowany i wdrożony System Zarządzania Jakością, początkowo wg normy PN-EN ISO 9001:2001, następnie EN ISO 9001:2008 i jest utrzymywany i ciągle doskonalony w celu:

  • Realizacji przyjętej polityki jakości i osiągnięcia wytyczonych celów dotyczących jakości,
  • Doskonalenia jakości oferowanych usług i wyrobów,
  • Spełnienia oczekiwań klientów.

 

Spełniamy oczekiwania i wychodzimy im na przeciw

Głównym celem firmy jest dołożenie wszelkich starań dla zaspokajania oczekiwań naszych Klientów. Osiągamy go poprzez stałe dostosowywanie oferty do potrzeb rynkowych oraz fachowe doradztwo i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań technicznych.

Idąc za postępem technologicznym każdego roku poszerzamy ofertę o nowe grupy produktów.

Dodatkowo wszystkie sprzedawane przez nas latarki są skrupulatnie sprawdzane przed wprowadzeniem do sprzedaży oraz objęte sprawnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym;

 

Wyroby i współpraca z dostawcami jest dla nas bardzo ważna!

Jako liderzy na polskim rynku dokładamy najwyższej staranności w doborze dostawców sprzedawanych przez nas produktów, współpracujemy z najlepszymi światowymi firmami gwarantując najwyższą jakość latarek konsumenckich i profesjonalnych, oświetlenia rowerowego oraz akcesoriów militarnych.

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem firmy Streamlight? na Polskę i Czechy, jak również prowadzimy Autoryzowane Centrum Serwisowe Streamlight?.

Dbamy o prestiż i wizerunek sprzedawanych przez nas marek produktów poprzez konsekwentne wprowadzanie zastrzeżeń patentowych, gwarantując dzięki temu najwyższą jakość wyrobów, dalekich od tanich podróbek spotykanych na rynku.

Jesteśmy otwarci

  • Sugestie naszych Klientów są dla nas niezwykle istotne;
  • w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-maliowy z wybranym działem.

Jacek Pyszczek

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością