Zmiana logotypu Mactronic 26 Luty 2014

Szanowni klienci

Z przyjemnością informujemy, że od lutego 2014 roku markę Mactronic reprezentuje nowy logotyp, co wiąże się ze zmianą identyfikacji wizualnej firmy.

Modernizacja wizerunku to wynik zmian, jakie zaszły w naszej firmie w ciągu kilku ostatnich lat oraz ważny element strategii na lata 2014 - 2017. Ewolucyjnym przeobrażeniom ulegają procesy wewnątrzfirmowe, struktura oferty jak i same produkty. Niezmienna pozostaje natomiast nasza koncentracja na potrzebach klienta - profesjonalna obsługa i gwarancja wysokiej jakości produktów.

Zależy nam, aby portfolio naszej marki było przedstawiane w nowoczesny i zarazem atrakcyjny sposób. Chcemy, aby nowe logo odzwierciedlało dynamiczną naturę użytkowników produktów Mactronic i jednocześnie budziło pozytywne skojarzenia z wartościami, jakimi kierujemy się na poziomie biznesowym oraz produktowym.

W porównaniu z dotychczasowym logotypem zmianie uległ sygnet firmowy. Charakterystyczne „M” z daszkiem przekształciło się w trójkątny znak, układający się z jednej strony w snop światła, a z drugiej w szczyt górski. Osiągnęliśmy w ten sposób zamierzony cel. Logo stało się symbolem „wyzwania”, które podejmują użytkownicy naszych produktów, decydując się na specyficzną pracę oraz sportową i hobbystyczną aktywność.

Nowe logo jest kontynuacją znaku, który obowiązuje w firmie od momentu założenia tj. od 1989 roku. Pozostała nazwa Mactronic, natomiast zmienił się sposób jej zapisu - w nowej formie tylko pierwsza litera nazwy jest wielka.

Mactronic to zarówno marka korporacyjna, jak i produktowa. Zapis „Mactronic Since 1989” nawiązuje do 25-letniej historii firmy, natomiast pozostałe elementy podkreślają dynamiczny rozwój, innowacyjność i bezpieczeństwo - wartości, które będą wytyczały nasze działania w najbliższych latach.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzane zmiany wpłyną korzystanie na wizerunek Mactronic i wzrost konkurencyjności firmy, zarówno wśród naszych, jak i Państwa Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego inspiracje do tworzenia nowego logo:

New Logo Mactronic from Mactronic on Vimeo.

 

Z poważaniem

Czesław Mocek

Prezes Zarządu